Ar visi metai gali būti spalvoti?

Kodėl mūsų drabužiai tokie?

8/14/20212 min read


Labutis!

Tikriausiai jau girdėjai, kad daug kas kalba apie rudenį. O mes dar gyvename vasaros nuotaikomis :). Milu laaaabai patinka rytiniai pasivaikščiojimai rasotoje pievelėje, o Patricija,  besiruošiant į darželį, nenoriai rengiasi šiltesnius drabužius vėsesniais rugpjūčio rytais. 
Įprastai vasara siejasi su spalvomis, džiugia nuotaika ir linksmybėmis, o mes pažadame, kad šiais aspektais patandmilu vasara tęsis visus metus. Turbūt jau supratai, kad noriu pasikalbėti su Tavimi apie spalvas vaikų spintoje.
Pastebėjau, kad paskutiniu metu vaikiškų drabužių pasiūloje "laimi" švelnūs, pasteliniai atspalviai, nepriekaištingai derantys prie tėvų aprangos derinių, interjero, tokie, kurie estetiškai žiūrisi socialinių tinklų paskyrose. Ir aš buvau iš tų mamų, kurios rinkosi tik tokius drabužius vaikui. Bet ar vaikams jie tikrai patinka?
Mano Patricijai - treji. Ji jau kurį laiką atskleidžia savo skonį ir dažnai pasirinkimus daro pati. Turiu pabrėžti, kad jos nepradžiuginčiau vienspalviais pasteliniais marškinėliais be paveikslėlių. Ir man tai visai patinka! Juk vaikystė tokia spalvota ir įdomi! Ir ji netrunka greitai prabėgti... 
Aš žinau, kad daugelis tėvų dar atsimena savo vaikystės nuotraukas su ne itin skoningais įvairiausių raštų ir spalvų drabužiais, apie jokį derinimą tėvams turbūt nebuvo nei minties. Dabar yra kitaip. Mes esame reiklūs sau, aplinkai, vaikų lavinimui ne tik žiniomis, bet ir skoniui. Todėl aš norėjau padaryti kitaip. Norėjau, kad pat+milu netrūktų ryškiausių spalvų, tačiau jos būtų skoningai suderintos su vaikams taip patinkančiomis aplikacijomis ir negana to, pasakotų linksmas vaikiškas istorijas. Labai noriu, kad tėvai prisijaukintų ryškias spalvas vaikų spintoje ir pamatytų, kad jos ne tik lengvai derinamos prie kitų drabužių, bet ir kelia nuotaiką. Kadangi vaikiški drabužiai  turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs, kaip tik tokius ir siūlome po pat+milu prekės ženklu. Užsagstomi džemperiai su aplikacijomis - tobulas pasirinkimas į darželį! Išbandyta Patricijos ir matau, kad Jūsų tarpe - labai populiarus pasirinkimas. Rytas - vėsokas, o viduje jau šilta, todėl vaikas gali atsisagstyti pats, o vėliau lengvai apsirengti nesugadinant tiek ilgai pintų rytinių kasyčių, o berniukams  - neįlektrinant jų plaukų. 
Pažadu, kad www.patandmilu.com visada liks spalvoms ir vaikystei ištikimas prekės ženklas vaikams.
Su meile kurtas ir puoselėjamas čia, mūsų Lietuvoje.

Primenu, kad mūsų veiklą sekti galite
facebook: www.facebook.com/patandmilu
instagram : @patandmilu
Su šilčiausiais linkėjimais,
Rimantė