Apie mus

O čia mes – Rimantė, Patricija ir Milu. Tai mes papasakojame Jums juokingiausias Milu istorijas už ją. Patikėkite, jei ji galėtų kalbėti – istorijų sužinotumėte dar daugiau. Svajojame jomis pradžiuginti kiekvieną vaiką! Pažadame dalintis mūsų patiriamais nuotykiais, atradimais ir linksmiausiais nutikimais. Kiekvienas kūrinys, į kurį esame sutalpinę pačias geriausias emocijas, sukurtas vadovaujantis mūsų vertybėmis, kurias puoselėjame.

MYLIME VAIKUS. Tai svarbiausia ir prasmingiausia priežastis, kodėl kuriame jiems. Mūsų didžiausias noras – būti vaikų šypsenos priežastimi. Mes labai stengiamės nudžiuginti su kiekviena siunta.

MYLIME GYVŪNUS. Kiekvienas jų mums kelia neišmatuojamą džiaugsmą,  o katės Milu pažintis su jais – įkvepia tą džiaugsmą perteikti vaikams. 

MYLIME SAVO ŠALĮ. Dėl šios priežasties didžioji dauguma drabužiams reikalingų audinių, medžiagų ir detalių įsigyti iš Lietuvos prekybininkų ir gamintojų. Čia pat Lietuvoje atlikti spaudos bei siuvimo darbai, už paslaugas mokant tinkamą, pagarbų, etišką atlygį. Mes palaikome smulkiuosius Lietuvos verslus, mūsų manymu, tai ypatingai svarbu šiuo sudėtingu laikotarpiu.

MYLIME GAMTĄ. Stengiamės, kad mūsų gaminiuose būtų kuo mažiau sintetinių medžiagų, pakuotėse nenaudojame plastiko.

VERTINAME PATOGUMĄ IR KOKYBĘ. Neskaičiuojame laiko paieškoms geriausios kokybės audinių ir detalių. Išglostome kiekvieno audinio skiautę, o po to testuojame, testuojame, testuojame. Siekiame, kad kiekvienas vaikiškas rūbas ir aksesuaras būtų vertas vaiko, kuris juos vilki. Naudojame audinius, kurie sertifikuoti OEKO-TEX® Standard 100 ar GOTS sertifikatu.

MUMS PATINKA NUOTYKIAI. Pažinti pasaulį ir būti laimingais – svarbiausia vaikų užduotis. Kiekvienu vaikišku drabužiu mes stengsimės perteikti pačią geriausią emociją ir papasakosime linksmą Milu ir Pat pasaulio pažinimo istoriją, kurią gausite kiekvienoje siuntoje.

Ačiū, kad tikite mumis. 

                                                                           Draugaukime iki užaugsime. Kartu.